Home / Creatief / Juwelen maken van handgeschept papier
Juwelen maken van handgeschept papier
"Papier" is zo evident dat je nooit stilstaat bij de mogelijkheden ervan. Het is gemakkelijk verwerkbaar en daardoor erg veelzijdig.
In deze cursus gebruiken we papier als basis voor het maken van een juweel. Je zal ontdekken dat de verwerking ervan prachtige resultaten met een bijzondere uitstraling geeft. Papier is beschikbaar in prachtige kleuren, met veel of weinig vezels, je kan het verscheuren, verkreukelen, verbranden of zelfs spinnen. We maken een ketting, oorbellen en een langer werkstuk.
Je kan er bovendien heel wat emoties in kwijt en door met papier te werken krijg je respect voor de materie en de natuur.
Door het papier te conserveren met specifieke producten wordt dit bovendien duurzaam en wordt het extra sterk. Juwelen uit papier gaan dan ook verrassend lang mee en hebben een erg natuurlijke look.
We creëren prachtige juwelen.
Duur : 5 lessen van 2u30


